Do foodtrucka musi być specjalny piec.

Jesteśmy jedynymi w PL producentami pieców do pizzy przeznaczonych do foodtrucków. Konstrukcja sprawdzona, lekka i niezniszczalna. Cały korpus pieca zbudowany jest ze stali ogniotrwałej całkowicie odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Zupełnie nie ma sensu budować do foodtrucka pieca z cegieł. Konstrukcja taka w stanie rozgrzanym rozszerza się i traci całkowicie odporność na wstrząsy a po kilku wyjazdach piec jest z reguły do remontu powoli zamieniając się w popękaną lepiankę. Podobnie zachowują się piece sklejane z kształtek betonowych. Nasze piece typu FT można je swobodnie przewozić w stanie gorącym, są całkowicie odporne na wstrząsy. Są bardzo wydajne piece, idealne do dużego, powtarzalnego obciążenia. Mogą być opalane drewnem lub gazem z butli. Są bardzo ekonomiczne i szybkie. Produkujemy je w dwóch wielkościach płyty roboczej: 100 cm i 80 cm

Nasze piece na eventach biją rekordy sprzedanej pizzy!

Piec FT zamontujemy bezpośrednio w Twoim foodtrucku lub przyczepie wraz z systemem kominowym gwarantującym brak przecieków podczas deszczu.

Chcesz więcej informacji? Zadzwoń do nas a jeśli możesz to przyjedź, bo warto!

Loading the next set of instagram posts...

Piece typu FT do foodtrucków mamy w stałej produkcji ale zimą i wiosną jest na nie największy popyt.

MUSISZ ZAPLANOWAĆ TERMIN REALIZACJI TWOJEGO PIECA BO SZYBKO ZNIKAJĄ Z NASZEGO MAGAZYNU.

Od pieca foodtruckowego oczekujemy wysokiej wydajności w powtarzalnym wypieku pizzy i tego by mało ważył i był niezniszczalny.

Mamy to!

Nasze piece do footrucków mają niezniszczalną konstrukcję.

Przyjedź do nas swoim foodtruckiem a my zamontujemy w nim piec i zrobimy szczelny komin.

Uruchomimy go i gratis zrobimy szkolenie z obsługi i bezpieczeństwa.