OBSŁUGA PIECA WYMAGA SPECJALNYCH NARZĘDZI. MAMY JE DLA CIEBIE!

NAJLEPSZE NA ŚWIECIE.

GIMETAL TO NAJLEPSZA MARKA

Z łopatami GIMETAL szybko się zaprzyjaźnisz

Posiadamy w ofercie narzędzia do obsługi pieca i wypieku pizzy najlepszej na świecie firmy GIMETAL ITALIA.

Przy piecu spędzasz połowę swojego życia więc narzędzia którymi pracujesz muszą byś najlepszej jakości, lekkie i trwałe. Łopaty wsadowe perforowane, łopaty do pizzy neapolitańskiej z ciasta o wysokiej hydratacji, łopaty obrotowe z przesuwana rączką, bezpieczne długie szczotki mosiężne z miękkim włosiem, ucinaki, szpatuły, piękne oliwiarki , praktyczne stojaki – wszystko to oprócz doskonałej funkcjonalności zdobi Twoją pizzerię. Kupisz to szybko u nas dostając 10% rabat.

Przyjedź do nas i wypróbuj swoje narzędzia!

Chlebek na Święta musi być🥖🍞W każdym naszym piecu da się upiec wspaniały chleb. Nie tylko pizza🍕Tu upiekliśmy kilka w obrotowym FTR80B, szkoda że czujecie jak pachnie🍞🥖🥐
EUROGASTRO dzień drugi🍕
Lepiej już nie można🍕
Loading the next set of instagram posts...

Gimetal to renomowana firma produkująca wysokiej jakości narzędzia do pizzy. Ich produkty są znane i cenione przez profesjonalnych kucharzy na całym świecie. Oferują szeroki wybór narzędzi, które pomogą w przygotowaniu i pieczeniu doskonałej pizzy.

Narzędzia do pizzy Gimetal to między innymi:

Łopaty do wkładania i do wyjmowania pizzy z pieca – dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, pozwolą na wygodne i bezpieczne wyjęcie gorącej pizzy z pieca.

Miarkowe łyżki do nakładania sosu i rozsmarowywania składników – stworzone specjalnie do równomiernego rozprowadzania sosu na cieście oraz rozsmarowywania składników na całej powierzchni pizzy.

Noże do krojenia pizzy – specjalnie zaprojektowane noże ze stali nierdzewnej zapewnią bezpieczne i precyzyjne krojenie pizzy na kawałki.

Szczotki do czyszczenia pieca – aby zachować czystość i higienę w piecu, Gimetal oferuje miękkie szczotki o różnych długościach i materiałach, które pomogą usunąć resztki spalonej mąki z pieczonej pizzy.

Ucinaki i szpatuły ze specjalnego tworzywa do przenoszenia ciasta – solidne i wytrzymałe które ułatwią przenoszenie ciasta na blat do pieczenia.

Narzędzia do pizzy Gimetal są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i ergonomicznym kształtom, narzędzia te są wygodne w użyciu i pomogą w każdym kroku przygotowywania i pieczenia pizzy.

Jeśli szukasz profesjonalnych narzędzi do pizzy z oferty firmy Gimetal znajdziesz je u nas.

Narzędzia GIMETAL to nie tylko legendarna jakość ale przede wszystkim łatwość i przyjemność pracy przy wypieku pizzy.

RTG