Wyceniamy indywidualnie w zależności od doboru pieca do Twoich potrzeb.

Produkujemy kilka typów pieców o różnym przeznaczeniu i parametrach technicznych. Piece mają również różne wyposażenie, kształty, wykończenie kopuł oraz w opcji palniki gazowe różnych typów na gaz z sieci lub butli małych lub centralnych. Wszystko to powoduje, że niemożliwe jest przedstawienie ceny pieca bez uprzedniej konfiguracji. Różnice w cenach są niejednokrotnie tak znaczne, że proponujemy najpierw KONTAKT Z NAMI w celu doboru pieca do Twoich potrzeb i wtedy podamy cenę, warunki zakupu oraz warunki techniczne i opcje dostawy. Omówimy możliwości nasze produkcyjne w danej chwili i potwierdzimy realny termin wykonania pieca.

Jest mnóstwo czynników, które składają się na prawidłowy dobór pieca i jego cenę. Wszystko Ci wyjaśnimy. Zadzwoń do nas – to bardzo ważna sprawa dla Ciebie.

 

Jeśli możesz to przyjedź do nas.

Naprawdę warto!

Loading...

Dane techniczne poszczególnych pieców, wymiary, ciężary i wszelkie istotne ich parametry wyślemy Ci emailem na Twój adres.

Ponieważ wiele pizzerii i restauracji nie może wstawić gotowego pieca do lokalu z uwagi na zbyt wąskie drzwi lub brak odpowiedniego okna oferujemy budowę pieców wewnątrz lokalu. Zapytaj nas o koszty i możliwości techniczne.

Loading the next set of instagram posts...